בני שטיין

אודות

שלום, אני בני שטיין ואני מלווה מבוגרים וילדים עם מטרה ברורה – לשנות ולשפר את אורח החיים שלהם.
לכל אחד מהם קושי או כאב שמונע מהם חיים שמחים, בעיה שצריכה פתרון כדי שיוכלו לחיות חיים איכותיים. מחלות, כאבים, טראומות, בעיות קוגנטיביות ורגשיות, בעיות יציבה או משקל ועוד מיני מחלות וסימפטומים כאלה ואחרים.

כנער השתתפתי בסדנאות למודעות עצמית ותרפיות במגע, ואחרי השירות הצבאי למדתי איך לשפר את אורח החיים של אנשים דרך תזונה, ספורט וקואוצינג במוסדות מובילים כמו אוניברסיטת ת"א, וינגייט, מכללת רידמן ומכללת יוזמות. בזכות למידה מתמשכת גם היום, הכלים והידע שרכשתי עוזרים למטופלים ולמתאמנים שלי ליצור שינוי בחייהם.

כדי לצבור ניסיון מעשי עבדתי כמדריך בחדרי כושר, ניהלתי צוות של מדריכי כושר בחברה לאימונים אישיים וגם הייתי חבר בצוות המקצועי של אלוף עולם ישראלי בסקי מים.

בנוסף, הדרכתי 4 קבוצות ריצה וכוח, והובלתי יותר מ-200 חברי הקבוצות לרוץ בפעם הראשונה בחייהם מרחקים של 5, 10, 21 ק"מ וגם מרתון שלם.

העברתי הרצאות והנחתי כ-50 סדנאות לאורח חיים בריא בארגונים, מוסדות ממשלתיים וגופים ציבורים בהם השתתפו יותר מאלף איש שהשילו מגופם יותר משלושה טון מהמשקל הכולל ושיפרו את אורח חייהם.

גם בתקופת הסגר לא עצרתי והעברתי עשרות אימוני כושר, הרצאות, אתגרי ספורט ובריאות וסדנאות.
מצאתי את עצמי בונה תכנית אימונים של 6 דק ביום עם טיפים לתזונה ולספורט, תוכנית אליה נרשמו יותר 3,500 אנשים! וגם הוצאתי לאור חוברת מתכונים ללא גלוטן שנמכרה במאות עותקים.

ממליצים

בני שטיין

תחומי טיפול:

רפלקסולוגיה, מסאג שוודי, פנג שווי, צמחי מרפא, פרחי באך, תזונה הוליסטית, אימון גופני כתהליך שיקומי וכו..

פנייה ישירה
לבני שטיין